Sekrety piękna Daisy Ridley

No Comments

Pierwsza rola w “Gwiezdnych wojen: przebudzenia mocy”, co oznacza walkach ciało, i powietrze wychodzi z galaktyki. Brytyjska aktorka Daisy Ridley pracował na jej wizerunek. Perfumy, kremy, makijaż, wyciągnij ćwiczenia … oto wszystkie sekrety urody gwiazd aktorka epickiej sagi!

Dla roli, są warte 10000 na starcie. Dookoła świata, “jeżeli możemy obejmować Wszechświat, możemy to zrobić” – żartuje Daisy Ridley. Aktorka w Londynie, gdy miała 18 lat, ona próbuje dmuchać”, bo to swoisty casting, gdzie nie mamy nic do stracenia “.

Ona odpowiada jednemu z najważniejszych kryteriów wyboru: nie być sławnym, zgodnie z logiką “Gwiezdne wojny” dwóch poprzednich трилогий. Tak, jak George Lucas w 1977 roku, Jj Abrams szuka nieznanych aktorów, aby wziąć na główne role w filmie. Oczywiście, powstaje pytanie, a ona pyta Daisy: “dlaczego ona? Aktorka trudno powiedzieć. Może być, trochę do jego ciała?

Daisy Ridley: Nastolatek JesieńDaisy Ridley: Nastolatek Jesień

Córka fotografa, Daisy Ridley wychowywał się w Anglii z jej dwiema siostrami. Ona chce być zoologa i pielęgnuje w sobie pasję do bonobo! Brakowało chłopca, ona podziwia jednoznacznie jej matka, która działa w dziedzinie finansów. Ona woli wspinać się na drzewa i nosić kombinezon … bardzo szybko, ona grzebienie 1,70 m pod туазов. I wtedy pragnienie, aby zostać aktorką swędzenie, więc stara się umieścić trochę szminki i puścił jej włosy … przyszła do szkoły Tring-Park w Londynie, gdzie zdejmuje komedię klas.

Brytyjki? Ona widzi w nich ” zupełnie za darmo dziewczyn: przejeżdżamy wszystko wygląda w mieście, od ultra-nowoczesne dziewczyny do Gotyku, a nawet dużo płotek. Ona sama wpada w kategorię “normalnych” dziewczyn . Ukończyła 18 lat, wygrała ciasto: rola ” poszkodowanego “, Bbc serii, która obchodzi swoje 29-sezon! Po SF folii i inny horror, nosi strój XIX-m za rolę w ” panie Selfridges “. Nie jest łatwo przyznać, że obudzi sił w ” Gwiezdnych wojnach “, i jeszcze w 22 lata, ona wybrana.

Daisy Ridley: Intergalactic MyśliwiecDaisy Ridley: Intergalactic Myśliwiec

Wraca do obsady hitu. “Przechodzę pierwsze przesłuchanie, jeden po drugim, nie wierząc. W końcu trzeciego, zaczynam myśleć, że mam szansę. Po piąte, ja tu zostałam … wszystko to działo się w ciągu kilku miesięcy. I gdy ona podnosi rolę? “Cieszę się, oczywiście. “

Ale ona jeszcze nie wie, co ją czeka. Z jego partner John Бойега, to intensywne szkolenie w ramach programu. Raczej sportowy, “zajmuję się jazz-taniec “, ona trenuje pięć dni w tygodniu: ściąga, wiosłuje bar, ramię-rzut, oderwał się od koła pasowego …

Cały czas po diecie szalonych: “trzeba było wziąć mięśnie, nie stając się bodybuildée … wynik niesamowity, byłem pierwszy niespodzianka. Beton ciało zachowała po powrocie z Abu Dhabi, gdzie ogólnopolski.

Daisy Ridley: Sexy Kobieta

Oto ona w pełnej promo. Zdjęcia w sukni wieczorowej, makijażem, włosami, ubrany w wielkim Nowym jorku fryzjera, kiedy nie japonka … nigdy nie próbowałam nic nadzwyczajnego do tej pory chciałbym, aby zachować jej włosy rude. Tylko ona rozumie, że “Gwiezdne wojny”, miliony fanów, którzy zarządzają comic Con w przebraniu Darth Vader, na specjalistyczne fora, pogłoski o tym, że praca nad scenariuszem, wentylatory w kaczce, jakby od tego zależało ich życie . “To nie jest film, jak każdy inny, to na pewno. “

Podpisała umowę o zachowaniu poufności: “to jest jak sekret, jak formuła bomby atomowej! “. Ona po prostu mówi, że ma na imię Ray w filmie. Ona jest córką księżniczki Lei i hana Solo? Мотус. Daisy stara się żyć spokojnie. Nawet jeśli jesteśmy po prostu przechodzili obok niego scenariusz ” dziewczyna w pociągu “, brytyjski thriller, który spowodował to letnie uczucie. Z jeszcze imponujący talent aktorski składem śladu.

Daisy Ridley: sekrety dobrego nastrojuDaisy Ridley: sekrety dobrego nastroju

Dla wędkarzy:

Gram na perkusji.

Dla relaksu :

Chodzę na zakupy z moją siostrą stylista. I gram z moim psem, Muffin.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *