Porady Piękno Poppy Wear

No Comments

Anglicy, to od urodzenia, jego dziewczyna, jego rodzina, pielęgnacja włosów system profesjonalnego ambasadora, to rola, że Poppy Wear odgrywa przed nami.Porady Piękno Poppy Wear

Starsza siostra kary widziany nastolatek myśliwy manekiny Sarah.

Odkąd dołączyła do agencji Burza, po zdjęciach mody, stała się muzą Marc Jacobs, współlokator Sienna Miller i dziewczyna Karla Lagerfelda.

Szalona los! Uważa się, że gen “historia sukcesu” jest specyficzne dla Wear.

Jesteśmy do Londynu, aby spotkać się z nią. Wpadliśmy na pomysł przecięcia konkretnym przypadku, a nie w ogóle. Ponieważ to właśnie ona mówi nam: “Twoje buty niesamowite! Chcę tego samego. ”

Jesteśmy. Ale możemy cieszyć się chwilą. W dodatku najbardziej stylowych dziewczyn, to nie zdarza się każdego dnia.

Tak topTak top

Zderzając się z nią, klejone. Przede wszystkim swoim pięknem. Twarz cała w delikatność i długie włosy i platyny sposób Daenerys Targaryen w “jest”.

Następnie jego spojrzenie. W niebie niebieskim garniturze i niu pompy, prosty, ale idealny.

Dziś, przed nami, ona, wraz z siostrą Chloe, ambasador nowego systemu pielęgnacji włosów profesjonalne.

Mak potwierdza: “włosy-to bardzo ważny symbol w kobiecie. Odzwierciedla osobowość, indywidualność. ”

A to dlatego, że włosów jest wyjątkowy, że system Professional opracowała” EnergyCode diagnostyczne “, która pozwala określić impulsowa profil i uzyskać indywidualną pomoc.

“U mnie zawsze były włosy, które szybko i sesji zdjęciowych nic się nie da naprawić. Tak, zdałem sobie sprawę, że jest to impulsowa diagnozę, mam szampon, maska, eliksir … że moje własne. Nawet jeśli jesteśmy siostrami, nie mają te same EnergyCode jak Chloe. “

Tak angielski

Kiedy zapytano go, co ma większość anglików, Maku odpowiedzi w przypływie śmiechu: “moje piegi , oczywiście! Kiedy idę do fotografowania w USA, pierwszą rzeczą, wizażystów zrobić, to ich pokrycie. Nienawidzę tego ! Czuję się nagi bez nich. ”

Błąd, że nie sprawia jej przyjaciółka i wizażystka Charlotte Tisbury:” ta kobieta-to jest magiczne! Dbała o mój makijaż na mój ślub, a ona daje mi wiele wskazówek dla mojego codziennego makijażu. I wiecie co? Ona jest angielski. ”

Porozmawiaj z anglików od swoich korzeni, i możesz być pewien, że będzie ona łańcuch łączy w swoim kraju z dumą. W tym momencie ona, jak się oczekuje, mówić o the Beatles, Anglia czy David Beckham. Ale nie.

Jest wyznawcą Twiggy, ikona mody lat 60-tych. “Jeśli jest jedna rzecz, którą moja matka nauczyła mnie, to tusz do rzęs!” Ona zawsze stawiała go jak Twiggy, wiele na górne rzęsy i na dolne rzęsy super złośliwego rzut oka.

Tak oTak o

“Przez długi czas, te dziewczyny były widoczne jest złe, bo były one po prostu są znane na imprezę. Dzisiaj wszystko się zmieniło i ja znaleźć termin bardziej pozytywne. Teraz są wielościenne dziewczyn, manekiny, DJettes, fotografów … z mojej strony, nawet jeśli termin nie mniej pejoratywne, nie lubię nosić etykietę. ”

I jeszcze. Rzeczywistość jest taka, że znajdujemy młoda angielka jest w pierwszym rzędzie wielu przebojów na czerwonym dywanie ultra modne pm, w ostrych czasopismach i na rękę wielu autorów.

Uważają, że zespół dziewczyny, ona przekazywana od siostry do siostry.

Ponadto, nie powiedział bym mu przystąpienia do realizacji wspólnego projektu z Chloe i Kara? Linia makijażu lub restauracji? “To było po prostu świetnie! Kocham ten pomysł z restauracją. Wydawać moje noce, aby jeść i cieszyć się dobrym winem z mojej siostry byłoby marzenie! Pomyślę o tym !

Tak więc, jeśli Wear siostry przejdzie do odzysku, chcą być zaproszeni na inaugurację wieczór.

>>> Swoje sekrety dobrego nastroju

Odpocząć z rodziną i spędzić Dzień śmiechu i komunikacji.

Z siłowni: te bardzo intensywne jazdy rowerem , na Britney Spears czy Christina Aguilera.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *